Gunpowder: Hemelse Tempel

Veilig en zeker shoppen dankzij het Webwinkelkeur keurmerk!
4,95

Ja, ik wil een e-mail bij nieuwe voorraad Vul onderstaand formulier in, wij sturen je een e-mail als het product er weer is!

Beschrijving

Chinese gunpowder thee is een groene, organische, jasmijn bevattende thee van hoge kwaliteit. Gunpowder  betekent letterlijk buskruit.  Het verhaal gaat dat de thee naar buiskruit is vernoemd omdat de theeblaadjes strak opgerold zijn, als kleine buskruitballetjes, om zo de smaak te behouden. Zodra ze in contact komen met water,  spatten de blaadjes als buskruit uit elkaar. De smaak is rokerig, met een koperachtige nasmaak. 
Deze Hemelse Tempel variant is wat zachter dan de normale gunpowder thee. Vind je de smaak van de Hemelse Tempel thee toch nog wat aan de sterke kant, zet dan een tweede kopje thee met de gebruikte blaadjes. Dus houd jij van een explosief lekkere, gezonde thee, probeer dan deze variant op de Gunpowder thee. 



Inhoud: 15 piramidezakjes van 3g


Ingrediënten
Goene thee